Про нас

Заснована в 2010 році компанія Keenetic – це амбітна, новаторська компанія-розробник, сфокусована на Wi-Fi  роутерах для SOHO сегменту та  домашніх користувачів.

Місія Keenetic – надати передовий максимально продуктивний та функціональний Wi-Fi маршрутизатор, без зайвих незатребуваних маркетингових трюків. Наші продукти водночас доступні та мають надійну апаратну перевірену ринком платформу з оптимізованим програмним забезпеченням. Це привертає нових клієнтів, підтримує та збільшує лояльність постійних користувачів. Від 2010 року було анонсовано кілька десятків моделей, а кількість користувачів продуктів Keenetic перевищило 7 000 000.

Keenetic розуміє важливість взаємодії з користувачами, тому створила ефективну інфраструктуру підтримки та взаємодії між клієнтами, партнерами, службами сервісу. Це дає можливість швидко реагувати на проблеми та чітко уявляти собі напрямок подальшого розвитку продукту. Значною перевагою наших продуктів є відповідність потребам сучасних користувачів та модульна архітектура ОС, що дає можливість Keenetic розвиватись разом із потребами клієнтів та ринків.

Наша команда має більш ніж 20 річний досвід у сфері розвитку технологій інтернет-доступу.

Цей досвід зростає завдяки постійній комунікації з високо компетентними, вимогливими та чутливими до ціни ринками.

Ми віримо, що розвиток компанії в таких умовах, зробив Keenetic зручним та  надійним партнером, готовим до будь-яких глобальних викликів.