В Інтернет у будь-який спосіб

По оптиці, витій парі або телефонній міді, через 4G або Wi-Fi, з авторизацією від L2TP до 802.1x

Будь-який провайдер, будь-який тариф
Усі інтернет-центри Keenetic призначені, насамперед, для надійного повнофункціонального підключення вашого дому до Інтернет по виділеній лінії Ethernet через провайдерів, що використовують будь-які типи підключення: IPoE, PPPoE, PPTP, L2TP, 802.1X, VLAN 802.1Q, IPv4/IPv6. Із тим же успіхом можливе підключення до Інтернету через наданий провайдером PON-термінал або модем з портом Ethernet, а також, через операторський або приватний хот-спот Wi-Fi в режимі WISP.

Режим WISP
Іноді, вам може знадобитись підключити існуючу домашню мережу до Інтернету, що надається по Wi-Fi. Це може бути провайдерський хот-спот, Wi-Fi мережа вашого сусіда, відкрита мережа якогось кафе, що знаходиться неподалік або резервне підключення до мобільної точки доступу в смартфоні, наприклад, при раптовому сбої у роботі основного провайдера. Режим WISP покаже список доступних мереж Wi-Fi  та допоможе підключитися до потрібної.

Якщо ви подорожуєте із великою кількістю гаджетів, режим WISP стане у пригоді для підключення до мережі Wi-Fi у готелі. Ваш Keenetic подключатиметься до  Wi-Fi мережі готелю, а всі мобільні пристрої до попередньо налаштованої і захищеної Wi-Fi мережі  Keenetic.

Доступ по DSL
USB-модуль Keenetic Plus DSL доповнює всі інтернет-центри, що мають USB-порт,  функціями сучасного DSL-модема. Модуль підключається до інтернет-центру по USB, керується операційною системою інтернет-центру та не потребує окремого живлення. Модем дає можливість виходити в Інтернет по технології ADSL2+ на швидкості до 24 Мбіт/с або по VDSL2 на швидкості до 100 Мбіт/с. DSL-підключення можна використовувати в якості основного чи резервного, яке вмикатиметься автоматично при винекненні проблем із основним каналом доступу в Інтернет.