Медіасервер DLNA

Відео, музика та фото в домашній мережі

Сьогодні DLNA - мабуть, найпоширеніший та зручний спосіб передачи медіаконтенту в домашніх умовах на смарт-телевізори, мережеві медіацентри та медіаплеєри, при чому, у якості останніх усе частіше виступають смартфони та планшети. 

На відміну від прямого файлогвого доступу, DLNA-сервер зручний тим, що не потребує налаштування прав для звичайного споживання контенту в домашній мережі ( не дає можливості випадково видалити чи змінити файли) та пропонує зручне сортування. DLNA-сервер важливий й просто тому, що більшість сучасних смарт-телевізорів розраховані на відтворення контенту лише по DLNA, а прямий доступ до мережевих ресурсів у них не передбачений.

DLNA-сервер в Keenetic підтримує роботу з кількома дисками та папками із зазначенням типу контенту. Для більш швидкої роботи сервера ми рекомендуємо звужувати критерії індексування.

 

Керування зі смартфону

Додаток My.Keenetic налаштовує інтернет-центр в мінімум кроків, а після цього стає зручним інструментом для керування домашньої мережі.

Детальніше

В Інтернет у будь-який спосіб

Наші інтернет-центри тому так і називаються, що дають можливість підлючатись до інтернету у будь-який спосіб, через різних провайдерів, із будь-якими способами авторизації.

Детальніше