Керування зі смартфону

Через мобільний додаток My.Keenetic

Додаток My.Keenetic налаштовує інтернет-центр в мінімум кроків: підключаеє до інтернету, задає параметри Wi-Fi та оновлює операційну систему, якщо є потреба. 

Після першого налаштування, My.Keenetic стає зручним інструментом для керування домашньої мережі. Ви зможете дізнатись стан і поточну швидкість вашого інтернет-підключення, ввімкнути чи вимкнути гостьову точку доступу, а також, контролювати всі підключені до інтенет-центру домашні пристрої. Для кожного з них можна обмежити швидкість, повністю або за розкладом заборонити доступ в інтернет, переадресувати потрібні порти, обрати профіль контентної фільтрації Sky.DNS, Norton.DNS, AdGuard.DNS 

Завдяки хмарній технології, керування за допомогою My.Keenetic доступне не лише із домашньої мережі, а і з будь-якого місця, де на вашому смартфоні є Інтернет.  Додаток пам'ятає усі ваші інтернет-центри та дає можливість підключатись до них без паролів і логінів із будь-якої точки світу.

 

Ключові можливості:

  • Працює навіть при сірій IP-адресі на WAN-интерфейсі інтернет-центра. Зберігає доступ до інтернет-центру, коли він переходить на резервний канал звязку. Додаткових налаштувань не потребує.

  • Керування вбудованним торрент-клієнтом Transmission без стороннього додатку( лише для Android).

  • Віддалене пробудження домашніх пристроїв за допомогою технології Wake on Lan.

  • Відображення історії дзвінків для DECT-станції Keenetic Plus DECT.

  • Інтерфейс для швидкого звернення в підтримку та відправки діагностичної інформації.