Підключення через USB-модеми 3G/4G/LTE

Резервний чи основний мобільний інтернет через більш ніж 150 модемів

Будь-який Keenetic, у якого є USB‑порт, працює із USB-модемами мобільного інтернету 3G/4G. Усі пристрої в домашній мережі  можуть одночасно користуватись інтернетом через один USB-модем.

Основний чи/або резервний
USB-модем, який ви підключаєте до «Кинетика», може слугувати як основним і єдиним засобом виходу в інтернет, так і резервним для будь-якого іншого налаштованного активного підключення. Ви навіть можете  резервувати один модем іншим: на двохпортових інтернет-центрах їх можна підлючити безпосередньо, а на моделях з одним USB-портом — через USB-хаб. В інтернет-центрі залишається лише вказати , в якій саме послідовності модеми мають змінювати один одного чи страхувати провайдера, що надає послугу за допомогою дротового підключення.

Сумісність та/чи швидкість
Сучасні USB-модеми 3G/4G/LTE вміють працювати в декількох режимах: RAS, CDC-Ethernet, NDIS.Якщо модем є серед тих понад 150, що є у списку сумісних, будьте впевнені, що інтернет-центр запустить його в оптимальному швидкісному режимі ( тобто CDC-Ethernet або NDIS, а не RAS) 

В першу чергу, ми  досягаємо сумісності з операторськими модемами  ( на операторських прошивках). Алгоритми універсальної підтримки для модемів що недоступні нашій лабораторії, із різними прошивками, також постійно оновлюються і вдосконалюються.

Зв'язок без примх
Ви, ймовірно, чули, що інтернет-центри Keenetic, на відміну від багатьох інших роутерів, вміють керувати живленням USB-модемів. Навіщо? Справа в тому, що більшість сучасних модемів - це самостійні пристрої, які стартують і працюють незалежно від інтернет-центру. З одного боку це добре. Але з іншого, більшість компактних USB-модемів розраховані головним чином на епізодичну роботу у ноутбуці, а не на цілодобову роботу, від якої вони, нажаль, можуть зависати та некорректно працювати. За допомогою функції Ping Check інтернет-центр Keenetic самостійно виявить, що інтернета з якихось причин немає, і автоматично перезавантажить модем по живленню, для того щоб відновити зв'язок.