Додаткові режими роботи Wi-Fi

Будь-який Keenetic - це чотири пристрої Wi-Fi в одному!

Будь-яку модель Keenetic можна використовувати для розширення зони дії існуючої бездротової мережі в режимі підсилювача Wi-Fi (репітера) або точки доступу. А режим адаптера допоможе підключити до бездротової мережі пристрої без Wi-Fi, у яких є порт Ethernet.

Завдяки високоточним зовнішнім антенам спеціальної конструкції з коефіцієнтом підсилення 5 дБі інтернет-центри Keenetic забезпечують значно кращу якість сигналу та покриття, ніж компактні репітери із вбудованими антенами. Перевести інтернет-центр у будь-який із режимів можна за допомогою веб-інтерфейсу або зручного апаратного перемикача режимів

Точка доступу Wi-Fi

Це самий правильний сценарій, якщо ви хочете розширити зону дії існуючої мережі Wi-Fi та зберегти при цьому її максимальну продуктивність. Підключіть додатковий Keenetic до вашої домашньої мережі кабелем Ethernet, а після цього підключіть до нього ваші бездротові пристрої. За замовчуванням в режимі "Точка доступу" бездротова мережа буде працювати з паролем та назвою мережі , що вказані на етикетці інтернет-центра, проте ви можете замінити їх на параметри основного інтернет-центра для автоматичного роумінга.

Підсилювач  Wi-Fi
Режим «Підсилювач» (також називають — репітер) розширює зону покриття вашої мережі Wi-Fi без прокладання додаткових кабелів. Keenetic копіює параметри бездротової мережі основного інтернет-центру, тому ваші бездротові пристрої будуть самостійно перемикатися між ними без додаткових налаштувань, в залежності від рівня сигналу в тій чи іншій частині квартири. Якщо у вас два інтернет-центра Keenetic, для налаштування достатньо лише натиснути кнопки Wi-Fi на кожному з них.

Адаптер Wi-Fi
В режимі «Адаптер» інтернет-центр працює як бездротовий міст, він надає доступ до Wi-Fi мережі всім пристроям, що підключені до його мережевих портів. Таким чином, ви можете обійтись без прокладання кабеля Ethernet до вашої IPTV приставки, комп'ютеру, чи іншому пристрою, що не оснащений адаптером Wi-Fi.