Покращені ігрові можливості

Побавте себе справжньою прихованою суперзброєю: найдосконалішими у світі Wi-Fi маршрутизаторами.

Keenetic дуже серйозно ставиться до домашнього Wi-Fi. Ми розуміємо все зростаючу важливість ігор у повсякденному житті користувачів, незалежно від того, чи грають вони на надшвидкісних комп’ютерах, оснащених найновішими відеокартами, консолях великих брендів, мобільних телефонах і планшетах. Першокласне ігрове спорядження – це лише половина справи, навіть найвправніші електронні воїни не мають шансів підкорити Інтернет без Інтернет-з’єднання з низькою затримкою та без перевантажень. Вибір правильного маршрутизатора, який оптимізує пропускну здатність мережі, може зіграти значну роль у ваших результатах і у сімейній гармонії.

Keenetic має ряд маршрутизаторів Mesh Wi-Fi, включаючи маршрутизатори VDSL і з модемом 4G, які дають можливість детального налаштування під ігри:

  • Мінімізований пінг, лаги та затримка

Продуктивність широкосмугового підключення – це не лише максимальна швидкість. Йдеться також про затримку, про яку часто забувають під час досягнення все більшої та більшої швидкості доступу до Інтернету. З нашого досвіду, для онлайн-ігор, голосової та відеотелефонії та конференцій затримка впливає на продуктивність і роботу кінцевого користувача набагато більше, ніж просто швидкість.

Ваша домашня мережа може мати під час відсутності навантаження пінг в обидва боки 10 мілісекунд, що виглядає досить добре, але в робочих умовах, при високому навантаженні, ви можете побачити пінг в обидва боки 600 мілісекунд або більше. Це в 60 разів гірше реагування власне мережі, та є основною причиною поганого досвіду користувачів, включаючи розчарування від використання ігр.

Крім того, мережева інфраструктура Інтернету має багато пристроїв, які обробляють пакети, і кожен пристрій має всередині буфери для забезпечення належної пересилання або маршрутизації пакетів. Коли ці буфери переповняються, вони не покращують пропускну здатність, а натомість вносять затримку. Це явище називається Bufferbloat .

Щоб виправити Bufferbloat, Keenetic реалізує власну технологію Active Queue Management на базі алгоритмів, заснованих на CAKE, і формує трафік відповідно до поточної пропускної здатності лінії, зменшуючи затримки в мережі та мінімізуючи затримки при максимально ефективній обробці мережевих буферів. Ви можете встановити поточну пропускну здатність лінії вручну, або Keenetic може контролювати лінію та динамічно налаштовувати параметри, щоб досягти найнижчих затримок.

  • Керування пріоритетами IntelliQoS з підтримкою ігор

Щоб визначити пріоритет вхідного та вихідного трафіку, Keenetic використовує сім черг у кожному напрямку, від низького (7) до верхнього (1) пріоритету трафіку.

До прикладу: найпростіший спосіб забезпечити найкращроботу ігор на вашому ПК або консолі — це призначити мережевому хосту чергу з першим (1) пріоритетом. Однак у цьому випадку весь трафік із зазначеного хосту буде надходити з максимальним пріоритетом, включаючи ігрові та неігрові дані. Тому, під час оновлення гри, великий обсяг завантажуванних даних, що виконується через пріоритетну чергу Top (1), суттєво вплине на продуктивність мережі. Кращим рішенням було б розділити різні типи трафіку на черги з різними пріоритетами. Отже, коли хтось у вашій мережі передає великий файл, поки інші грають або проводять конференцію, маршрутизатор використовує незалежні черги трафіку для ігор, конференцій та обміну файлами, щоб забезпечити встановлений пріоритет програми.

Щоб розрізняти програми, у Keenetic є унікальна функція IntelliQoS. IntelliQoS інтегрує системи перевірки трафіку Rohde & Schwarz R&S®PACE 2 щоб надати детальну інформацію про мережевий трафік з роздільною здатністю на рівні програм. IntelliQoS виявляє трафік близько 150 найпопулярніших ігор та онлайн-ігрових платформ, щоб підвищити продуктивність найбільш релевантним способом. Keenetic визначає пріоритетність трафіку розпізнаних ігор відповідно до налаштувань IntelliQoS, а решту, некатегоризованого, трафіку відповідно до черги пріоритетів зареєстрованого пристрою.

Завдяки IntelliQoS ви можете оотримати високу якість роботи ігор з високою пропускною здатністю і низькою затримкою одночасно. Крім того, Keenetic може заощадити гроші на тарифах на підключення до Інтернету, оскільки ви не помітите різниці між з’єднаннями 50 Мбіт/с та 100 Мбіт/с під час реальних ігор, потокової передачі або роботи з дому, якщо тільки ви не переміщуєте терабайти даних щодня.

  • Апаратний прискорювач для кращої пропускної спроможності

Усі маршрутизатори Gigabit Keenetic оснащені апаратним мережевим прискорювачем для підвищення продуктивності маршрутизації дротових хостів, навіть якщо ввімкнено IntelliQoS. Апаратне розвантаження в KeeneticOS збільшує пропускну здатність, оскільки не залежить від ЦП, одночасно звільняючи потужність для обробки інших завдань. Пропускна спроможність дротової маршрутизації становитиме близько 950 Мбіт/с для гігабітного Інтернет-з’єднання з увімкненим апаратним мережевим прискорювачем. Для професійного кіберспорту оптимальним варіантом підключення є підключення кабелю Gigabit Ethernet до вашої ігрової машини.

  • Одночасні ігри та використання VPN

Keenetic підтримує одночасні ігри та використання VPN, що дозволяє певним пристроям використовувати VPN-з’єднання, включаючи консолі та смарт-телевізори, тоді як інші використовують доступ до Інтернету без VPN. Виберіть свій ідеальний тип VPN-з’єднання: IPSec, PPTP, L2TP, L2TP/IPSec, OpenVPN, SSTP, IKEv1, IKEv2, IPIP, EoIP, GRE або Wireguard.

  • Потужний Mesh Wi-Fi що налаштовується

Якщо ви граєте на мобільних гаджетах, у Keenetic є ідеальна реалізація Mesh Wi-Fi системи для вас. Додайте розширювачі Mesh Wi-Fi у свою мережу та рохподіліть домашні пристрої між різними вузлами Mesh і діапазонами Wi-Fi, щоб покращити пропускну здатність етеру. Використовуйте дротові з’єднання між основним маршрутизатором і розширювачами, щоб підвищити продуктивність. Keenetic Mesh Wi-Fi система працює на маршрутизаторах DSL, 4G та Fibre із вбудованими модемами. Така інтеграція допомагає мінімізувати загальну затримку мережі та дає єдину точку контролю домашньої мережі та підключень до Інтернету, що неможливо в інших мережевих системах, які потребують зовнішнього модему. Багатовузлова система Keenetic Wi-Fi забезпечить безшовний роумінг по всьому вашому дому незалежно від його структури та розмірів.

  • Безперервне з'єднання з Multi-WAN

Keenetic дає вам можливість використовувати більше одного провайдера, незалежно від типів підключення та пакетів послуг. Важливою особливістю Keenetic є його здатність легко підключатися до кількох провайдерів одночасно для резервування і балансування навантаження за допомогою з'єднань 4G, DSL, Ethernet, Fibre і Wi-Fi. Якщо станеться збій в роботі провайдера, ваш маршрутизатор Keenetic автоматично й плавно перейде на іншого працюючого провайдера, щоб гра продовжувалась якомога плавніше. Інший унікальний варіант конфігурації — використовувати одне підключення до Інтернету для ігор, а друге підключення до Інтернету для іншої онлайн активності.

  • Залишайтеся попереду завдяки безперервному вдосконаленню

Оскільки Інтернет і мережі постійно розвиваються, щоб уникнути швидкого застарівання, всі нові пристрої Keenetic забезпечуються тим же рівнем постійної підтримки та вдосконалення, до якого ми звикли з нашими смартфонами та мобільними пристроями. Кожен проданий пристрій Keenetic має право на щоквартальне оновлення операційної системи принаймні три роки. Оновлення включають виправлення помилок та заходи безпеки, цікаві нові функції та підтримку новітніх периферійних пристроїв.

Кожен пристрій Keenetic може автоматично оновлюватися за за згодою користувача та визначеним користувачем розкладом. Подвійна флеш-пам’ять для резервного копіювання ОС забезпечує безвідмовне автоматичне оновлення. Коли буде доступна нова версія ОС, пристрій завантажить і збереже її у флеш-пам’яті, а також перевірить її у фоновому режимі, не перериваючи своєї роботи. Потім Keenetic перезапуститься під керуванням нової версії ОС, і перезапуск займе близько хвилини. Таким чином, автоматичні оновлення заберуть у вашій мережі лише одну хвилину простою протягом запланованого інтервалу.

Детальніше:
Класифікація трафіку та IntelliQoS
Мережевий прискорювач
Типи VPN в маршрутизаторах Keenetic
Що таке Wi-Fi Система?
Використання кількох
Інтернет-провайдерів: резервування та мульти-WAN
Автоматичне оновлення KeeneticОС