Про компанію

Місія

Ми придумали і створюємо пристрої для доступу в Інтернет, що є безперечними лідерами по функціональності, котрі називаємо інтернет-центрами.
Надійний, безпечний і зручний доступ в Інтернет потрібен для всього - телевізорів, дітей, музичних програвачів, камер, батьків, розумних годинників, малих офісів, холодильників, гостей, пральних машин, торгових точок.
Ми підключаємо до Інтернету так само просто і зрозуміло, як підключають до електро або водопостачання: без протікання, сміттєвих домішок, відключень гарячого відео та чужої зайвої уваги, з хорошим напором, захистом від замикання та необережного поводження.

Історія

В середині 2000-х років підрозділ роздрібних продуктів компанії Zyxel запропонував зростаючому ринку домашніх маршрутизаторів концепцію пристроїв, які назвали інтернет-центрами. Вони, на відміну від роутерів і модемів тих років, не були простим набором мережевих функцій, що був успадкований від професійних моделей, а з самого початку створювалися як пристрої для домашніх користувачів. Пілотним регіоном для розвитку цієї ідеї вибрали країни Східної Європи, де в силу молодості ринку і конкуренції між провайдерами способи доступу в Інтернет вимагали від домашніх пристроїв різнобічної адаптації та універсальності.

Детальніше

Контакти

Keenetic Limited
Office 1202, AT Tower, 180 Electric Road, North Point, Hong Kong
+ 852 66401834
info@keenetic.ua